O AQQ

Powstanie F.P.H. AQQ datuje się na styczeń 1991 r. jako kontynuację rodzimego przemysłu ślusarskiego, sięgającą lat 60-tych XX wieku. Siedziba firmy znajduję się w miejscowości Siepraw (15 km od Krakowa).

Głównym filarem działalności firmy jest import artykułów przemysłowych z Dalekiego Wschodu i ich dystrybucja na terenie kraju. Dysponujemy własnym transportem, co umożliwia szybką i sprawną obsługę klienta. Podstawowym atutem firmy jest rzetelność i terminowość dostaw. Posiadamy potencjał techniczny umożliwiający realizację zapotrzebowań Państwa firmy z możliwością jego zwiększenia. Nasza oferta to szeroki zakres produktów, który z roku na rok się powiększa. Zapewniamy szybką realizację składanych zamówień.

Szukamy solidnych partnerów w interesach! Nie sprzedajemy na próbę, nie dajemy towaru w komis, ani nie spełniamy "pobożnych życzeń" potencjalnych nabywców. Nasz klient może liczyć na stały kontakt oraz fachową obsługę ze strony przedstawiciela handlowego oraz biura obsługi klienta. Udzielamy porad technicznych dotyczących produktów znajdujących się w naszej ofercie. Nabywcom służymy wsparciem technicznym.

Praca w AQQ!


informacje tutaj
Aktualnie polecamy:Kłódka mosiężna 20mm SHELL